Події та анонси
Запрошуємо на “Джуру”

Запрошуємо на “Джуру”

В Україні щорічно проводиться Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»). Учасниками гри є учнівська молодь віком від 14 до 16 років. Основне завдання гри «Сокіл» («Джура») є поширення військово-спортивного та національно-патріотичного виховання серед української молоді.

У цьому році було прийнято рішення про зміну формату проведення гри на міському етапі. Так, відбіркові тури проводяться за участю всіх роїв, незалежно від місця розташування. У відбіркових змаганнях прийняли участь більше 70 роїв. Серед відбіркових конкурсів були такі: «Рятівник», «Впоряд», «Відун», «Стрільба», «Добре діло», «Ватра».

До фіналу міського етапу потраплять 10 команд, які набрали найбільшу кількість балів у загальному заліку. Фінал міського етапу гри буде проходити у рамках проведення фестивалю «Джура-Самар-Фест» 06.05.2017 – 07.05.2017 на території Новобогородицької фортеці (вул. Пензенська, Самарський район). Фестиваль буде включати показові виступи та майстер-класи український бойових мистецтв, музичну програму, виставкові зони, зону дитячих розваг, зону фудкорту, зону ярмарки етнографічних виробів, майстер-класи, екскурсії.

Переможець міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») потрапить на обласний рівень.
Виховання юних патріотів надзвичайно важливо сьогодні, коли країна потребує змін на краще. У наш важкий час вкрай актуально виховувати у дітей відданість традиціям Батьківщини, мужність, сміливість, наполегливість, дисциплінованість, готовність завжди прийти на допомогу другові. Всі ці якості разом з популяризацією здорового способу життя у підлітків формує гра «Джура». Хлопці та дівчата показують, чого досягли у стройовій підготовці та стрільби з пневматичних гвинтівок. Демонструють, як швидко і ефективно можуть врятувати друга в змаганні «Рятувальник». Підлітки долають туристичну смугу перешкод. Проявляють свою силу в змаганні «Лава на лаву». Показують знання історії країни, козацтва, збройних сил України в заліку «Відун». Беруть участь у патріотичних творчих конкурсах.

Але найцікавішими і непростими є конкурси адаптації до похідного і табірного життя. Кожна команда розміщується в самостійно створеному наметовому таборі. В ньому ж хлопці та дівчата з радістю розводять багаття й готують смачний куліш. Крім того, кожна команда по ночах організовують охорону свого табору від «диверсантів» — з чергуванням, паролями, перепустками…

Поділитися: