Про нас у ЗМІ
У ДНІПРІ РОЗПОЧАВСЯ ФЕСТИВАЛЬ «КУПАЛА-ПЕРЕСІЧЕНЬ»

У ДНІПРІ РОЗПОЧАВСЯ ФЕСТИВАЛЬ «КУПАЛА-ПЕРЕСІЧЕНЬ»

24 червня на території Ігренського півострова стартував дводенний фестиваль «Купала-Пересічень». Так у Дніпрі відзначають свято Івана Купала за старим стилем, тому й припав захід не на звичні 6-7 липня. Місце проведення фестивалю теж невипадкове.

«Під час розкопок тут були знайдені залишки давньоруського міста Пересічень. Фестиваль, звичайно, розважальний, але він має й просвітницьку та пізнавальну мету. Ми хочемо донести до дніпрян, що вони живуть на землі давньої культури та історії. Ми проводимо вже четвертий фестиваль із прив’язкою до етнографічних місць. Міська рада, мер Борис Філатов підтримують ці заходи», – зазначив директор КП «Агентство розвитку Дніпра» Володимир Панченко.

Для гостей свята підготували багато цікавого: козацькі розваги, майстер-класи, українські смаколики, кінну виставу, екскурсії на археологічні розкопки та виставку артефактів. Хлопці вчилися метати ножі в мішень, а дівчата – плести купальські вінки. Найбільше присутніх вразила козацька чайка. Вона припливла по Дніпру із Запоріжжя. – читати далі…

Поділитися: