Події та анонси
Увага! Конкурс дитячого малюнку «Козацька фортеця»

Увага! Конкурс дитячого малюнку «Козацька фортеця»

Організатори українського фестивалю сім’ї та молоді  «Самар-Дніпро-Фест» та Комунальне підприємство «Етнографічні парки Дніпра»

оголошують конкурс дитячого малюнку за темою «Козацька фортеця».

Умови та порядок проведення конкурсу*.

До конкурсу приймаються малюнки, виконані дітьми (до 12 років) вручну (без використання компьютерної графіки), які відповідають заявленій темі (Козацька фортеця), відображають козацьке минуле нашого міста.

Один учасник може подати на конкурс одну роботу.

За результатами двох етапів конкурсу буде визначено 6 переможців (максимально), які отримають цікаві подарунки та нагороди від організаторів фестивалю.

Конкурс проводиться у два етапи.
Перший етап (онлайн-конкурс) – скановані або сфотографовані малюнки батьки конкурсантів надсилають за електронною адресою   contest (равлик) etnoparky.dp.ua   (У темі листа обов’язково вкажіть прізвище та ім’я дитини та її вік)

Малюнки приймаються до 31 серпня 2017 року.

1 вересня всі отримані малюнки будуть розташовані у окремій фотогалереї на сторінці фестивалю «Самар-Дніпро-Фест» у мережі Facebook.

З 1 по 8 вересня у всіх бажаючих буде можливість додати своє “Подобається” тій чи іншій роботі, відповідно до кількості лайків буде визначено трьох переможців першого етапу.

Оголошення результатів конкурсу та нагородження переможців подарунками та нагородами відбудеться на фестивалі «Самар-Дніпро-Фест».

Другий етап – виставка дитячих малюнків, які були подані на конкурс, на фестивалі «Самар-Дніпро-Фест» та здобуття призів глядацьких симпатій ( Три кращі роботи, які набируть найбільшу кількість голосів за результатами анкетування гостей фестивалю).

Виставку буде  розпочато 9 вересня об 11.00, за адресою: м. Дніпро, Самарський район, вул. Кадрова (фестиваль «Самар-Дніпро-Фест»).

Кожен гість фестивалю зможе віддати свій голос за кращу на його думку роботу на виставці, заповнивши анкету на місці. Підрахунок голосів триватиме з 11.00 до 14.00 години 9 вересня.

Офіційне оголошення результатів обох етапів – онлайн-конкурсу та конкурсу глядацьких симпатій відбудеться 9 вересня 2017 року о 14.30.

Одна й та сама робота може бути призером обох етапів конкурсу.

Що треба для участі у конкурсі?
– Намалювати картинку за темою «Козацька фортеця», яка буде відображати дитячі уявлення про козацьку фортецю Самарь, життя козаків, козацьке минуле нашого міста.
– відсканувати або сфотографувати (якісно) малюнок, та відправити  на електронну адресу contest (равлик) etnoparky.dp.ua до 31 серпня 2017 р включно.
– Віддати своє “Подобається”  за малюнок  в фотогалереї на сторінці  фестивалю  з 1 по 8 вересня.
– завітати на фестиваль «Самар-Дніпро-Фест» 9 вересня о 10.00 і розташувати свій малюнок на виставці для того, щоб позмагатися за призи глядацьких симпатій.

Чекаємо на малюнки юних дніпрян та бажаємо успіхів!

Ваші запитання, побажання або зауваження надсилайте на адресу info (равлик) etnoparky.dp.ua

фото

*Організатори залишають за собою беззаперечне право на внесення змін в умови та терміни проведення конкурсу.

Поділитися: